O NAS

Karczma „u Philipp’a” i „Pokoje Rancho” to propozycja spędzenia wakacji w sielskiej atmosferze. Niezapomniane widoki, rzeki, jeziora i lasy, cisza i spokój a do tego swojskie jedzenie. Jeżeli marzycie o wypoczynku lub imprezie w prawdziwie kaszubskich klimatach, to lepszego miejsca nie znajdziecie.

Serdecznie zapraszamy do Karczmy „u Philipp’a” położonej w sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Już w pierwszym roku działalności Karczma zajęła II miejsce w konkursie Gastronom Pomorza, a w tym roku I miejsce. Wspólnie z innymi restauracjami w regionie pobiliśmy rekord Guinessa na największą jajecznice świata (ustanowiony rekord wyniósł 1500kg).

Smaczne potrawy kuchni staropolskiej i kaszubskiej (w przyzwoitej cenie ) to wizytówka karczmy na co dzień. Organizujemy także imprezy okolicznościowe: wesela, stypy, urodziny, rocznice ślubów, catering.

Karczma położona jest przy drodze drodze 228 (Kartuzy-Sulęczyno-Bytów i Kartuzy-Ostrzyce). Nieopodal znajduje się wzniesienie pod nazwą Złota Góra gdzie znajduje się platforma widokowa, z której podziwiać można jeden z najpiękniejszych widoków na Kaszubach, a na pewno na Szwajcarii Kaszubskiej.